Yazarlarımızdan Dinleyin

Hande GÜLÜMSER

Ben ev hanımı olarak sürekli evde nasıl bir iş yaparak ek gelir sağlarım diye düşünürken bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine makale yazmaya başladım. İlk başladığım zamanlar az kazanıyordum, ama para kazanmanın keyfini çıkarıyordum. Şimdi ise bu işi meslek haline getirdim. Makale yazarak hem bilmediğim birçok konuda bilgi sahibi oldum hem de kazancımı daha da arttırdım. Eminim hepiniz bilgisayar başında en az bir iki saat vakit geçiriyorsunuz. Bu zamanı makale yazarak değerlendirebilir aynı zamanda para kazanabilirsiniz. Sıcak ev ortamında çalışarak kendi paranızı kendiniz kazanabilirsiniz. Bilgilerinize kendi yorumlarınızı ekleyerek makale yazmak sandığınız kadar zor bir iş değildir. Tüm ev hanımlarına, öğrencilere, işi olmayan kişilere tavsiye ederim.


ÜMİT KARASOY

Ülkemizdeki işsizlik sınırının ne kadar yüksek olduğunu biliyorsunuz. Askerden yeni geldiğim için iş arıyordum fakat 7 aydır bulamıyordum. Nereye başvursam hep olumsuz sonuçlanıyordu. Ardından bu site ile karşılaştım denemekten bir zarar gelmez dedim ve başvurdum. Ardından makaleler yazarak güzel kazançlar elde ettiğimi fark ettim. Bende yazmayı seven biri olduğum için neden bu işi mesleğim haline getirmeyeyim dedim. Artık kendime bir mesai saatleri belirledim ve bu saatler arasında çalışıyorum. Hem daha verimli oluyor hem de daha çok kazanıyorum.

Leyla SUBAŞI

Öğrencilik yaparken bir yandan da çalışmam gerektiğini biliyordum ama kendime ve okul saatlerime uygun bir iş bulamıyordum. Ondan sonra bu site ile karşılaştım ilk başlarda sisteme alışmak için biraz zorlansam da yardımcı olan arkadaşların sayesinde şimdi daha iyi kazanıyorum. En güzeli ise çalışmak istediğim zaman giriyorum ve hemen işime başlayabiliyorum. Ödeme konusunda güven sorunu yaşasam da baktım ki belirttikleri günlerde ben söylemeden ücretim hesabımda oluyor. Tüm sorumlu ekibe böyle güzel bir iş sundukları için teşekkür ederim.

CANAN OYAK

İnternette birçok para kazandırmaya yönelik site olsa da neredeyse hepsini denedim ve en kazançlısı gene bu iş oldu. İşin en güzel özelliği ise demo talebini gönderdim ve bana yanlışlarımı belirterek daha verimli ve daha çok kazanmak için neler yapabileceğim hakkında yardımcı oldular. Şimdi daha rahat ve güzel bir şekilde yazabiliyorum.

 

CELAL CENDORUK

Daha önceden de bu işi yaptığım için alışmam pek uzun sürmedi. O zamanlar daha farklı ve zor bir şekilde çalışıyordum fakat bu sitenin panelinden girerek yazmak çok daha kolay oluyor. Böyle güzel bir siteyi düşündükleri için çok teşekkür ederim bu site sayesinde kazancım normalden %45 oranında arttı.

SARE ŞENATA

Merhaba ben Sare Şenata 22 yaşındayım ve üniversite öğrencisiyim. Makale yazmaya internette gördüğüm bir ilan üzerine başladım ve yaklaşık 7 aydır da yazıyazparakazan.com ekibiyle birlikte çalışıyorum. Makale yazarak hem okul harçlığımı çıkarıyorum hem de her gün yeni bir şeyler öğreniyorum. Her konuda makale yazdığımız için her konu hakkında bilgi sahibi olabiliyorum. Başlarda yazamayacağımı düşünmüştüm ama yazdıkça hızlandım ve daha çok yazarak daha fazla para kazanmaya başladım. Ev hanımları veya öğrenciler için bulunmaz bir fırsat bana göre. Günde bir saat bile yazsanız aylık mutfak masrafınızı makale yazarak çıkarabiliyorsunuz. Hem de evinizin konforunda. Siz de bizim aramıza katılarak yazar olabilirsiniz.

CANER TANSIZ

Günümüz dünyasının en önemli faktörü şüphesiz paradır. En büyük kaygıların ve sorunların başı. Okul varsa iş bulmak çok zor oluyor. Part time işlerde çok fazla çalıştırıyorlar ve para kazanamıyorsunuz. Adeta emek sömürüsü halini alıyor. Bende bu yüzden internet üzerinden farklı işler bakmaya başladım. Bunların arasında genelde çalışmadan hazır para kazanma şeklinde olan işler gözüme çarptı ama orada bir mantık hatası vardı. Bende o yüzden aramaya devam ettim ve makale yazarak kazanmayı buldum. Birbirinden farklı konularda verilen makaleleri yazarak emeğimin karşılığını alıyorum. Bilgisayar başında boşa zaman geçirmekten ise para kazanıyorum. Şartları biraz zorladığımda gerçekten güzel ücretler alabiliyorum. Yaklaşık 2 aydır bu işi yapıyorum ve ödemelerimi zamanında alıyorum.

MELİS DAGCI

Herkese merhaba ek iş arayanlara buradan bir duyuru yapmak istiyorum. Öncelikle şunu söylemek isterim ki internette duyduğunuz 3 kuruşa 5 köfte hesabı size uçuk kaçık tekliflerle sunulan ilanlara asla itibar etmeyin. Hem zamanınızı hem paranızı kaybedersiniz. Alnınızın akı ile ve dürüst bir şekilde ek kazanç elde etmek istiyorsanız benim gibi makale yazarlığı yapabilirsiniz. Öncelikle ilk başlarda biraz zor gibi hatta sıkıcı gibi görünse de yazdıkça o zorluk yerini kolaylığa bırakıyor. Bir defa mutlaka ücretinizi tam olarak size söylenen zamanda alıyorsunuz. Sizin de bunun karşılığında emek harcamanız ve size verilen konuları kendi emeğinizle hazırlamanız gerekiyor. Sizden profesyonellik beklenmese de belli bir zaman sonra uzmanlaşıyorsunuz. Ben 4 aydan beri yazıyorum ve Eren Bey’e teşekkür ediyorum ki benim o kötü yazılarımı bile kabul ettiler. Ancak şimdi yazdıklarımı ben de beğeniyorum. Bu işi yapmak isteyenlere tavsiyem sabırlı olmaları ve işin kolayına kaçarak kopya gibi girişimlere tevessül etmemeleri olacaktır. Gerçekten hiçbir para ödemeden sadece emeğinizi yatırarak para kazanmak istiyorsanız bu işi yapabilirsiniz.

HAKAN GÜNAYDIN

Makale yazma işi hem iş arayanlar hem de çalışanlar için, boş zamanlarında vakit geçirip aynı zamanda para da kazanabilecekleri bir iş bana göre. İnternet üzerinden boş zamanlarımı değerlendirip para kazanabileceğim bir iş bakarken makale yazma işiyle ilgili ilana rastladım. O günden bu yana işteki boş vakitlerimde veya evdeki boş zamanlarımda makale yazarak ek bir gelir elde edebiliyorum. Her meslekten insan için yapılabilecek bir iş diye düşünüyorum. Mesleğiniz ne olursa olsun bir iki denemenin ardından çok güzel işler çıkartabilirsiniz.

Yazarlarımızın kişiler resim v.b gibi metaryalleri gizli tutulduğundan eklenmemiştir. İsim ve yorumları tamamen kendilerine ait olup izin alınmadıkça başka yerlerde kullanılması yasaktır.

Yorum Yapın

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>