S.S.S

-NASIL YAZAR OLURUM?

Yazarlık başvurusu yaparak yazar ekibimize katılabilirsiniz. Başvuru yaptığınızda size incelemeniz için bir örnek makale gönderilecek ve bir konu başlığı verilerek deneme makalesi yazmanız istenecektir. Gönderdiğiniz makale incelendikten sonra eğer varsa hatalarınız düzeltilerek size tekrar gönderilecektir ve yeni bir deneme istenebilir. Tam anlamıyla hazır olana kadar size yardımcı olmaya devam edeceğiz.  Bu sayede hem siz kendinizi deneyeceksiniz hem de yaptığımız işin ne olduğunu anlayabileceksiniz.

-BAŞVURU YAPTIM NE ZAMAN CEVAP GELİR?

Başvurunuzun ardından 1-4 iş günü içerisinde başvurunuz editörlerimiz tarafından kontrol edildikten sonra değerlendirilerek mail yolu ile tarafınıza iletilir. Yaziyazparakazan.com projesi yoğun başvuru talepleri aldığından dolayı geri dönüş süresi bazı durumlarda uzayabilmektedir.

-BAŞVURUM KABUL EDİLDİ ŞİMDİ NE OLACAK?

Başvurunuz kabul edildiğine göre artık siz de Yaziyazparakzan.com ailesine katılmışsınız demektir. Şimdiden bol şanslar diliyoruz. Başvurunuzun kabulünün ardından size özel açılan hesap bilgileri ile sistemimiz üzerinden yazı yazarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

-HANGİ KONULARDA MAKALELER YAZILIYOR?

Tek bir konuda değil pek çok konuda makaleler yazılmaktadır. Sisteme giriş yaptığınızda karşınıza çıkacak olan ve o gün içinde yazılması gereken makale konularından beğendiğiniz herhangi bir konuyu yazabileceksiniz.

-YAZILARI NEREDE YAZACAĞIM?

Makaleleri size vereceğimiz kullanıcı adı ve şifre ile panelden giriş yaparak yazacaksınız.

-NE KADAR KAZANIRIM?

Makale yazarak para kazanmak bu işi daha önce yapmamış kişiler için hayal gibi gelmektedir. Ancak şu bir gerçektir ki siz yazmaya devam ettiğiniz sürece para kazanabilirsiniz. Ne kadar çok makale yazarsanız alacağınız emeğinizin karşılığı da o oranda artacaktır.

-MAKALELER KAÇ KELİME OLACAKTIR?

Yazacağınız her makalenin yanında sizden istenen kelime sayısı ve o makale için anahtar kelimeler belirtilecektir. Makaleleri yazarken istenen bu özelliklere dikkat ederek yazmanız gerekmektedir.

-ÖDEMELER NASIL YAPILIYOR?

Yazar başvurusundan sonra aramıza katıldığınız takdirde, özlük dosyanıza eklemek amacıyla hesap bilgileriniz alınacaktır. Ödemeleriniz her ayın son iş günü yani 30’u ile 5’si arasında bildirmiş olduğunuz hesap numaralarınıza gönderilmektedir.

-YAZARLAR İÇİN HEDİYE VE KAMPANYALAR VAR MIDIR?

Yazarlar arasında seçtiğimiz haftanın yazarı kampanyası yapılmaktadır. Genellikle yazarlarımızın motivasyonunu yüksek tutmak amacı ile periyodik olarak hediye kampanyalar düzenlemekteyiz. Daha önceden verdiğimiz hediyelerden bir kaçı ;

-100.00 TL’lik N11 Hediye Çeki -Samsung Galaxy Tab S 8.4 Tablet -En İyi Yazara 250,00 TL Değerinde Ekstra Prim

-YAZDIĞIM MAKALELER NE ZAMAN KABUL EDİLMEZ?

Yazılarınızda aradığımız en temel özellik ÖZGÜNLÜK’tür.  Makaleyi yazarken hiçbir yerden alıntı veya kopyalama yapmadan tamamen kendi düşüncelerinizi yazıya aktarmanız istenmektedir. Bilmediğiniz konular elbette ki olacaktır. Böyle durumlarda internetten araştırma yaparak öncelikle konu hakkında bilgi sahibi olmalı, sonrasında kendi düşüncelerinizi makaleye dönüştürmelisiniz. Eksiklerinizi birlikte değerlendirerek birlikte çözüm yolu arayarak daha iyi yazmanıza yardımcı olacağız.

-YAZARLIKTAN HANGİ DURUMLARDA ÇIKARILIR?

Yaziyazparakazan.com ekibi olarak sizden istediğimiz tek şey özgün makaleler yazmanızdır. Bu işletmemizin en temel kuralıdır. Yazılarınızda herhangi bir alıntı veya kopya tespit ettiğimizde iş akdinize son verilir. Aksi takdir de siz işi bırakmak istemediğiniz sürece yazarımız olarak çalışmaya devam edebilirsiniz.

-YAZILARINIZIN TELİF HAKKI KİME AİTTİR?

Yaziyazparakazan.com ekibi içerisinde yazdığınız tüm yazılarınızın ücreti tarafınıza aktarıldığından dolayı telif hakları Senkron Media’a aittir.