Reklam İzleyerek Para Kazanma

Çok kez duyduğumuz ve inanmakta çok zorlandığımız şeylerden birisi de reklam izleyerek para kazanma yolunun gerçek olup olmadığıdır. O halde hazır olun çünkü gerçek. Birçok kişi tarafından kanıtlandı hatta. Bir zorluğuda sadce siteye üye oluyorsunuz günlük haftalık reklamlar oluyor onlara tıklıyorsunuz reklam başı kazandığınız para site hesabınıza aktarılıyor.

Ödemenizi almanız için sitenin belirlediği ödeme miktarına ulaşmanız gerekiyor o zaman ödemeniz gerçekleşiyor. Yani sitenin ödeme limiti diyelim ki 20 TL siz de izlediğiniz reklam başı aldığınız paralarınızı 20 TL’ye biriktirip ulaştırdınız. Ödeme sayfanıza girip ödemenizi istiyorsunuz.

Ödemeler genellikle PayPal ile gerçekleşiyor yada Iban hesabınız ile. Şimdi diyeceksiniz ki iyi güzel ama nerde bu siteler? Güvenilir mi? Değil mi ? diye. Bazı reklam izleme sitelerini sayayım sizlere. Mesela Clixsense Neobux Probux Bux Leader Lynkar Nerdbux 99centsptc gibi dahası da var. Saydıklarım dolar olarak izlediğiniz reklama ücret ödüyor ve PayPal hesabınıza. Hiçbir zorluğu yok sadece hergün kontrol edip reklamlarınıza tıklıyorsunuz ve hesabınıza paranız aktarılıyor.

Yorum Yapın

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>