Ödeme

Ödeme Alt Limiti?

Tarafınıza ödeme yapılması için öncelikle bakiyenizin 50,00 TL tutarına ulaşması gerekmektedir.

Ödememi Nasıl Kontrol Ederim?

Ödemenizin ulaşıp/ulaşmadığını kontrol etmek için en iyi yöntem bankanızdan kontrol etmenizdir. Ayın 5’i 16:00 saatine kadar ödemeniz hala tarafınıza ulaşmadı ise yönetim ile irtibata geçiniz.

Siteye İban Numaramı Neden Eklemeliyim?

Ödemelerinizin yapılması için İBAN numaralarınızın doğru ve eksiksiz şekilde (26haneli) girilmesi gerekmektedir.

Hesap veya İBAN bilgilerimi yanlış yazmışım şimdi ne olacak?

Hesap bilgileri ve İBAN bilgilerinden kaynaklı hataların Ayın 1’i ile 4’üne kadar düzeltilip bildirildiği takdirde ödemeniz ayın 5’ine kadar yapılır. Eğer bu tarihler dışında yanlış girdiğinizi fark etti iseniz ödemeniz bir sonraki ayın ödeme planına dahil edilir.

Hesap Adı Bölümüne Ne Yazacağım?

Hesap adı bölümüne banka hesabınıza tanımlı AD SOYAD bilgilerini yazmanız gerekmektedir. Eğer banka hesabı sizden başka birine ait ise o kişinin ADI SOYADI yazılmalıdır. Aksi taktirde banka bilgileri uyuşmadığından dolayı ödemeler belirttiğiniz hesaba gönderilmez/hata verir.

Ödemeler Ne Zaman Yapılır?

Ödeme yapılan kişi sayısı fazla olduğundan, ödeme yapılacak kişiler gruplandırılır ve günlere bölünür. Ayın 1’i ile 5’i tarihleri arasında belirtilen banka hesap bilgileriniz doğru ise ödemeniz yapılır.

Ödemem Yapılmadı Neden?

Ödemenizin yapılmaması için birkaç neden olabilir.
– Ödeme bilgileri İBAN ve HESAP ADI bölümünün boş bırakılmasından/girilmemesinden
– Ödeme bilgilerinizin yanlış olmasından
– Ödeme alt limiti olan 50.00 TL’ye ulaşamadığınızdan
– Kötü niyetli hareketler (kopya yapımı, açıklamaya uygun olmayan yazım, bir yazıyı birden fazla iş içerisine kopyalama)

Yorum Yapın

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>