İnternette Para Kazanma

Günümüzde artık evinde kişisel bilgisayarı ve interneti olmayan kimse yok. Pek çok işi online olarak yapıyoruz ve bilgisayar başında vakit geçiriyoruz. Artık günde 1-2 saat bilgisayar başında oturarak bu zamanı paraya dönüştürebilirsiniz. İnternette para kazanma yollarını kısaca inceleyecek olursak:

1-      Satış ortaklığı yaparak para kazanabilirsiniz. Bunda satış ortaklığı için başvuruda bulunmanız gerekiyor siz ürünlerin satışına aracılık edeceksiniz ve komisyonunuzu alacaksınız

2-      E-ticaret yaparak para kazanma; bunu 2 şekilde yapabilirsiniz.

a- Kendi ürettiğiniz mal ve hizmetleri satabilirsiniz örneğin: ev hanımlarının kendi ürettikleri el işleri süs eşyaları, takılar, hediyelik eşyalar, tarhana, turşu vs.

b -Başkalarının ürünlerini e-ticaret yöntemiyle tedarik edip satışını yapabilirsiniz. Basit ve ücretsiz e-ticaret sitenizi oluşturabilir buradan ürünlerinizin satışını yapabilirsiniz.

3-Kendi bilgi ve yeteneğinizi kullanarak editörlük makale yazarlığı yapabilirsiniz. Yeteneğinizin olduğu alanlarda Bloglar hazırlayıp buralardan reklam alarak para kazanabilirsiniz.4-Blog yazmak sanıldığı kadar zor bir şey değildir ücretsiz Blog sayfalarından sayfanızı oluşturun ilgi alanınıza göre hazırlayın ve sonrasında reklam almak için başvuruda bulunmanız gerek. 5-Anket doldurarak para kazanmanız da mümkün. İster ev hanımı öğrenci emekli olun internetten para kazanma yolları ile ek gelir elde etmeniz mümkün önemli olan sadece istemek.

Yorum Yapın

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>