HAKKIMIZDA


Yaziyazparakazan.com ekibi olarak 6 yıldır edindiğimiz tecrübemizi böyle bir platformda devam ettirmeye karar verdik. İşimizi daha fazla kitleye yaymak ve evinden çalışarak para kazanmak isteyenlere alternatif olmak amacıyla böyle bir girişimde bulunduk.

Klavyesine güvenen ve bilgisayar bilgisi olan herkesin yapabileceği bu iş, özgün içerikte saklıdır. Her konuda yazılabilen makaleler internet sitelerinin içeriklerini oluşturmaktadır.

Pek çok kurum ve şahıs adına yazdığımız makalelerle şirketlerin içerik sorunlarını çözmekteyiz. Hâlihazırda bünyemizde bulunan yazarlarımız ile sorunsuz bir ekip çalışması içerisindeyiz. Siz de yazarımız olup evinize bir ek gelir sağlamak veya bu işi mesleğiniz haline getirmek istiyorsanız yazar başvurusu yapabilirsiniz.

Unutmayın bu işi öğrenirken kendinizi de geliştireceksiniz. Yazdığınız her konuda yeni bir şeyler öğrenme hissi sizi iyi bir makale yazarı yapacaktır.

Yorum Yapın

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>