Biz Kimiz


Yaziyazparakazan.com ekibi olarak 8 yıldır edindiğimiz tecrübemizi böyle bir platformda devam ettirmeye karar verdik. İşimizi daha fazla kitleye yaymak ve evinden çalışarak para kazanmak isteyenlere alternatif olmak amacıyla böyle bir girişimde bulunduk.

Klavyesine güvenen ve bilgisayar bilgisi olan herkesin yapabileceği bu iş, özgün içerikte saklıdır. Her konuda yazılabilen makaleler internet sitelerinin içeriklerini oluşturmaktadır.

Pek çok kurum ve şahıs adına yazdığımız makalelerle şirketlerin içerik sorunlarını çözmekteyiz. Hâlihazırda bünyemizde bulunan yazarlarımız ile sorunsuz bir ekip çalışması içerisindeyiz. Siz de yazarımız olup evinize bir ek gelir sağlamak veya bu işi mesleğiniz haline getirmek istiyorsanız yazar başvurusu yapabilirsiniz.

Unutmayın bu işi öğrenirken kendinizi de geliştireceksiniz. Yazdığınız her konuda yeni bir şeyler öğrenme hissi sizi iyi bir makale yazarı yapacaktır.

Kısaca Yaziyazparakazan.com amacı ve hedefleri ;

Yaziyazparakazan.com bugüne kadar binlerce internet sitesine içerik sağlamıştır.

Amacımız internet dünyasında daha zengin, doyurucu ve okunabilir kaynaklar üretebilmektir.

Hedeflerimiz arasında ülkemizde içeriğin emeğe dayalı bir sistem olduğunu göstererek daha kaliteli içerikler üretmektir.

Üretilen içerikler içerisinde yazarların tüm kişisel bilgileri saklı tutularak içeriğin telif haklarını Yaziyazparakazan.com sahiplenmektedir.

Yazı yazarak para kazanmak ister evinizden yürütebileceğiniz bir meslek isterseniz de boş zamanlarınızı değerlendirerek kazanca çevirebileceğiniz güvenilir bir iş koludur.

Kısacası Yaziyazparakazan.com Ekibi içeriğe aşık, dinamik ve pozitif enerjisi ile kaynaklar üreten kocaman bir ailedir!